Jdi na obsah Jdi na menu
 


Frenštátský běžecký pohár 2019 - 1. závod: Běh Papratnou

31. 3. 2019

dsc_0040.jpgJelikož se 1. závod FBP – Běh Papratnou, koná v neděli 31. 3. 2019 ve Frenštátě pod Radhoštěm, v prostorách parkoviště u skokanských můstků a protože i počasí je příhodné, dovolili jsme si vyrazit na závod jako jedna rodina. Já, manželka, dcera Martina a syn Zbyněk, který dojel včera ze Zlína. Po dlouhé době jsme se někam vypravili všichni.

Vyjíždíme krátce po půl desáté, já, manželka a Martina autem, Zbyněk v rámci rozběhání si to dává po svých. Už jsme na parkovišti a tady se to jen hemží závodníky. Sluníčko krásně hřeje, počasí jako když vymaluje, to nám to vyšlo!

Za chvíli startuje mládež na 800 m, po nich mimina na 100 m, start mimin lehce nevyšel, někteří odstartovali dříve, tak se závod opakoval. Chvilku po vyhlášení mládežnických kategorií se na start rovnají dospělí na 5 km proto odjíždíme k odbočce na Velký Javorník. Několik fotek ze startu pořídí Zbyněk. Po přeběhnutí závodníků jedeme zpět do cíle.

Tohle je rychlý závod, za chvíli jsou všichni v cíli, tak ještě počkáme na vyhlášení nejlepších v jednotlivých kategoriích a jedeme domů.

 

Fotogalerie ze závodu ZR, FR

Video ze závodu