Jdi na obsah Jdi na menu
 


KILPI Vitesco Beskydská sedmička - 2020

3. 9. 2020

b7_dsc_0002o.jpgRok s rokem se sešel a už se opět chystá B7 – KILPI Vitesco, prestižní, silně obsazený závod jednotlivců a dvojic. Náročný závod přechodu (přeběhu) přes sedm „kopců“ Beskyd. Je to třídenní závod, od pátku 28. 8. 2020 do neděle 30. 8. 2020. Prezentace se koná v Třinci na Městském stadionu.       Někteří závodníci využili možnosti odjezdu autobusy z Frenštátu p.R. do Třince. Letos kvůli koronaviru se startovalo na několik etap. Od 12 hodin až do 22:30. Naposled startovali ti nejlepší.

Během týdne jsem se byl podívat na náměstí, jak pokračuje stavba „schodů“, kde bude pomyslná tečka celého závodu. V pátek ráno jsem se šel podívat na odjezd prvního autobusu.  

V sobotu před polednem jsem šel opět na náměstí, podívat se na první dobíhající, ale ještě jsem tam byl brzy. Opět jsme se vystřídali se synem, já šel domů vařit oběd. Odpoledne nebo spíš navečer jsem šel opět na náměstí a to už dobíhali závodníci hustě za sebou. Nezdržel jsem se dlouho, snad hodinu a šel domů. Nějaké fotky se mi podařilo udělat, tak něco na rajčeti bude.

 

Fotogalerie ze závodu