Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lašská běžecká liga - 9.závod: 3 x 1 km

1. 9. 2021

lbl_09_1_dsc_0033.jpgPrvní zářiový den se koná v Kopřivnici 9. závod LBL 3x1 km. Běží se na stadionu Emila Zátopka a okolí. 
První běh:       1 km silnice v Ptačí čtvrti
Druhý běh:      1 km kross v objektu stadionu.
Třetí běh:        1 km na dráze.

Opět jsme se domluvili se Štefanem a z domu vyjíždíme v 16:00 hod. Jelikož již byla naplněna kapacita, už se nedostal do závodního pole, ale i tak se jel podívat. Po zaparkování jde Štefan na prezentaci, zdali se neuvolnilo místečko na startu. Má štěstí, jeden přihlášený závodník kvůli nachlazení vzdal. Já se jdu taky podívat na prezentaci, udělat pár fotek. 

V 17:00 je start prvního běhu 1 km silnice. Vyfotím start a spěchám fotit do cíle. Po doběhu mají závodníci asi 20 min do startu druhého běhu 1 km kross. Opět vyfotím start a běžím fotit do cíle. Zase 20 min oddechu a závodníky čeká poslední běh 1 km na dráze. Fotím, co to jde. 

Než se sečtou výsledky všech tří běhů, chvíli to trvá. Jako zpestření při čekání na vyhlášení si se Štefanem oběhnu dráhu, ale jen tak polehoučku. Jsem překvapen, že to zvládám.

Tak jsme se dočkali, vyhlášení je tady. 

Počasí nám přálo, po včerejších vydatných deštích dnes i sluníčko nakouklo na svět. Hned se dýchá lépe, svět je krásnější. Opět jeden z krásných závodů a už se těšíme na další. Loučíme se a odjíždíme domů.

 

Fotogalerie ze závodu