|
BZ |
|
Běhy Zlín |
|
LBL |
|
Lašská běžecká liga |
|
NJ BL |
|
Novojičínská běžecká liga |
|
SPAC |
|
Slezský pohár amatérských cyklistů |
|
|
|
|
|
|
|
|
23. |
března |
so |
BZ – 02.závod: Josefský běh (Zlín, Vršava) - 5 a 10 km |
24. |
března |
ne |
LBL – 02.závod: Žoržovy hrby |
07. |
dubna |
ne |
NJ BL - 01.závod: Jarní ovál - atletický stadion NJ |
10. |
dubna |
st |
LBL – 03.závod: Kolem Libotína |
13. |
dubna |
so |
BZ – 03.závod: Zlínská lesní hodinovka (Zlín, Lesní čtvrt – hvězdárna) |
13. |
dubna |
so |
Veřovská 10 |
17. |
dubna |
st |
LBL – 04.závod: Běh na Červený kámen |
21. |
dubna |
ne |
Paskovská devítka |
28. |
dubna |
ne |
NJ BL - 02.závod: Čarodějnický kros - areál amfiteátru Skalky |
01. |
května |
st |
SPAC - 01 - Krnovské silniční kritérium |
03.-05. |
května |
pá-ne |
Otrokovická stovka |
04. |
května |
so |
Zavadská 10 |
04. |
května |
so |
SPAC - 02 - Mlynářská časovka |
05. |
května |
ne |
SPAC - 03 - O pohár starosty Orlové - silnice |
11. |
května |
so |
BZ – 04.závod: miomoveRUN (Slavičín) – 21,1 a 10 km |
11. |
května |
so |
NJ BL - 03.závod: Novojičínský půlmaraton |
18. |
května |
so |
LBL – 05.závod: Štramberská desítka |
18. |
května |
so |
SPAC – 04 - VC Žabně - časovka |
18. |
května |
so |
PJR - Běh na Velký Javorník |
18. |
května |
so |
Rubej Ondřejníky |
19. |
května |
ne |
SPAC – 05 - Bohumínská časovka |
19. |
května |
ne |
Contica běh na Radhošť - (Tretera) |
25. |
května |
so |
LBL – 06.závod: Příborský běh |
25. |
května |
so |
Třanovická desítka |
29. |
května |
st |
LBL – 07.závod: Běh okolo Červeného kamene |
01. |
června |
so |
Bordovický trail |
02. |
června |
ne |
Festivalový půlmaraton + ZLÍN |
02. |
června |
so |
SPAC – 06 - VC Racingu Olešná - časovka jednotlivců |
08. |
června |
so |
SPAC - 07 - Memoriál Aloise Dohnala |
12. |
června |
st |
LBL – 08.závod: Běh na rozhlednu Bílá hora |
16. |
června |
ne |
SPAC – 08 - Grand Prix Forman – silnice |
16. |
června |
ne |
NJ BL - 04.závod: Novojičínská pětka - atletický stadion NJ |
19. |
června |
st |
BZ – 05.závod: Běh Olympijského dne (Zlín, Stadion Mládeže) - 5km |
22. |
června |
so |
SPAC – 09 - O cenu KILPI - závod do vrchu |
23. |
června |
ne |
SPAC - 10 - Třinec - Loučka |
23. |
června |
ne |
Vojkovice - pískovna |
29. |
června |
so |
Lichnovský amatérský Pe-Pa běh |
29. |
června |
so |
SPAC – 11 Beskyd Tour 2024 - maraton |
13. |
července |
so |
Triatlon - Čerťák |
13. |
července |
so |
SPAC – 12 - Mistrovství S.A.C. – časovka |
14. |
července |
ne |
SPAC – 13 - Mistrovství S.A.C. – silnice |
14. |
července |
ne |
BZ – 06.závod: Běh letním ránem |
20. |
července |
so |
Kopřivnický drtič 2024 |
28. |
července |
ne |
Běh na Kozubovou |
04. |
srpna |
ne |
SPAC – 14 - Časovka na Lysú horu |
10.-11. |
srpna |
so,ne |
Lichnov 24 hodin |
18. |
srpna |
ne |
SPAC – 15 - O cenu města Petřvald - silnice |
17. |
srpna |
so |
LBL – 09.závod: Běh oborou |
24. |
srpna |
so |
NJ BL - 06.závod: Svinecký Kitzbühel |
25. |
srpna |
ne |
BZ – 07.závod: Slopenská 10 |
04. |
září |
st |
LBL – 10.závod: 3 x 1 km |
06. |
září |
pá |
Palkovice - Kubánkov - Palkovice |
07. |
září |
so |
SPAC – 16 - Mokrolazecká 60 – silnice |
07. |
září |
so |
Podhostýnská 10ka |
14. |
září |
so |
SPAC – 17 - Do vrchu Pusteven |
14. |
září |
so |
PJR - Závod horských kol na Velký Javorník |
21. |
září |
so |
BZ – 08.závod: Strojařská desítka, MR veteránů (Zlín, ul. K Majáku) – 10km |
22. |
září |
ne |
SPAC – 18 - Tour de Čupek (na SPAC je psána neděle) |
28. |
září |
so |
NJ BL – 07.závod: Běh Novojičínským parkem |
29. |
září |
ne |
Horečky Run 2024 |
05. |
října |
so |
Z(a)tracené vrchy - Bordovice |
09. |
října |
st |
LBL – 12.závod: Zátopkova pětka |
12. |
října |
so |
BZ – 09.závod: Kašavský kros |
12. |
října |
so |
Rybský trhák |
28. |
října |
po |
BZ – 10.závod: Provodovský běh |
28. |
října |
po |
NJ BL - 08.závod: Loučení s oválem |
09. |
listopadu |
so |
BZ – 11.závod: Kovářská pětka – (Zlín, areál VIVA kovárna) – 5 km |
09. |
listopadu |
so |
LBL – 13.závod: Svatomartinský Hubertův běh |
17. |
listopadu |
ne |
LBL – 14.závod: Kolem koupaliště |
24. |
listopadu |
ne |
SPAC - Slavnostní vyhlášení sezony 2024 - KD Suchdol n.O. |
30. |
listopadu |
so |
BZ – 12.závod. Mikulášský běh (Zlín - Louky, fotbalové hřiště) - 5 a 10km |
07. |
prosince |
so |
Běh do vrchu Ráztoka - Pustevny |
21. |
prosince |
so |
NJ BL - 09.závod: Běh o vánočního kapra - Masarykovo náměstí NJ |
26. |
prosince |
čt |
BZ – 13.závod: Štěpánský běh (Zlín – Příluky, fotbalové hřiště) - 3,3 a 10km |
31. |
prosince |
út |
BZ – 14.závod: Silvestrovský běh (Zlín – tenisový areál Vršava) – 5 a 10 km |